מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

בעקבות מאבק משפטי נמרץ שנמשך חודשים ארוכים, הגיע מועדון "פוסיקט", ממוקם ברחוב הירקון בתל אביב, להסכם פשרה עם התובע . הנתבעים הודו בטענות התובע והסכימו לשלם לו פיצוי כספי, שגובהו לא פורסם, בגין פגיעה פיזית ונפשית שספג במהלך בילוי במועדון. עו"ד ציון בהלול, המייצג את התובע, הוא מומחה בליטיגציה וחקירת עדים, שימש כגורם מכריע בהשגת הפשרה. במהלך המשפט, הוביל עו"ד בהלול תהליך חקירה חד וממוקד שכלל הצגת עדויות רפואיות והקלטות שתיעדו את האירוע.


  • תאריך: 05/10/2016 08:05
  • מיקום

תיאור

  התובע יקבל פיצויים כספיים אחרי תקיפה קשה במועדון, עו"ד ציון בהלול מוביל להסכם פשרה

בסיום תהליך משפטי מורכב, הושגה פשרה עם מועדון "פוסיקט" שבתל אביב, שישלם פיצויים כספיים לתובע מר חסיד על נזק פיזי ונפשי.

כאשרמר חסיד הגיע למשרדנו בטענה שנפגע מהתנהגות אלימה של מאבטחים במועדון החשפנות "פוסיקט", היה ברור שמדובר בתיק מאתגר. בעלי המועדון היו ידועים כאנשים בעלי מוניטין שלילי והקושי הצפוי לא הרתיע את עו"ד ציון בהלול, שלא היסס לקחת את המקרה לטיפולו. כעורך דין מנוסה ונחוש, הוא האמין שכל אדם זכאי לצדק ולייצוג הולם, ללא קשר לזהות הצד שכנגד.

עו"ד בהלול יצא למסע חקירה מקיף, תוך שהוא מודע היטב לכך שהוא עלול להיתקל בהתנגדות וחוסר שיתוף פעולה מצד בעלי המועדון וצוותם. אולם, נחישותו לחשוף את האמת הייתה חזקה מכל מכשול. באמצעות עבודת חקירה מאומצת, הצליח עו"ד בהלול לאסוף ראיות משמעותיות שתמכו בגרסת הלקוח. הוא חקר עדים בצורה מקצועית ויסודית, והצליח לחלץ מהם מידע קריטי על אף הלחצים והאיומים הסמויים שהופעלו.

ככל שהחקירה התקדמה, התחזקה התמונה העגומה לגבי התנהלותם של בעלי "פוסיקט". התברר כי לא מדובר היה באירוע חד פעמי, אלא בדפוס התנהגות פסול ובעייתי. בסופו של דבר, הראיות שנאספו והעדויות שנחשפו הכריעו את הכף. בעלי המועדון, שהבינו שהם עלולים לעמוד בפני האשמות פליליות חמורות, הסכימו להתפשר ולפצות את הלקוח הנפגע.

פסק הדין בתיק זה הוא ניצחון של הצדק על פני כוחות שלילים. הוא מוכיח שגם מול יריבים עוצמתיים ובעלי השפעה, עם עורך דין מיומן ואמיץ כמו ציון בהלול, ניתן להגיע לתוצאות הראויות. במשרד עורכי הדין ציון בהלול, אנו מחויבים לייצג את לקוחותינו בצורה הטובה ביותר, תוך התעלמות מנתבעים לכאורה פליליים או בעלי כוח. אנו נלחמים בכל הכוח כדי לחשוף את האמת ולהבטיח שהחוק והצדק יגברו בסופו של דבר, לא משנה מי עומד מולנו.