ליטיגציה

משרדנו מתעסק בהליכי ליטיגציה מורכבים להלן פירוט קצר:

1.ניהול הליכי ירושה וכינוס נכסים - הליכי ירושה עלולים להיות מעורבים במתח רב הנוצר בין היורשים. מתחים אלו מביאים בתורם למניעת מימוש העיזבון ע"י חלוקה או מכירה. משרד עו"ד בהלול מתמחה בהליכי ליטיגציה מורכבים בתחום הירושות כגון : התנגדות לצוואה, פירוק שיתוף, סגירת חובות עזבון וכו'. כמו כן עו"ד בהלול מתמנה ככונס נכסים מטעם בית משפט ככל והדבר נדרש.  

2.ניהול הליכים בפני רשם ההוצאה לפועל- ישנם מצבים בחיים בהם אדם נקלע לחובות עקב התנהלות כלכלית שגויה. במקרים כאלו מוצא האדם את עצמו נעמד בפני שורה ארוכה של נושים המבקשים לפרוע את חובם על ידי עיקול נכסיו, מכוניתו, משכורתו. הליכים אלו משבשים עד מאוד את אורח חייו של החייב. 

בישראל בוצעה בשנים האחרונות רפורמה מקיפה בתחום חדלות הפירעון. על פי הרפורמה כל חייב יהיה זכאי לקבל הפטר מחובותיו לאחר שעמד בהצלחה בהליך תשלומים שנפסק לו וזאת ללא קשר לסכום החוב. 

ישנה חשיבות עילאית בקבלת ייצוג נכון מעו"ד העוסק בתחום ההוצאה לפועל על מנת לזכות באפשרות לשיקום כלכלי של החייב. אי התנהלות נכונה בהליכי ההוצאה לפועל יביאו לתפיחת החובות לממדים אדירים ובעיקר להימשכות שלהם במשך שנים רבות, הרבה מעבר למה שהחוק מחייב. 

למשרדנו יש ניסיון רב בייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל. עו"ד בהלול משיג ללקוחותיו הסדרי תשלום ומחיקת חובות אשר מאפשרים להם לפתוח בחיים כלכלים חדשים. 

3.ניהול הליכי ליטגציה בתיקי הונאה - השתכללות אמצעי הטכנולוגיה כמו סמארטפון, הרשתות החברתיות ועוד מהווים כר פורה לביצוע הונאות. הונאות אלו יכולות להיות מבוצעות במפגש פנים מול פנים או באונליין. 

משרדנו מתמחה בטיפול בתיקים מורכבים אלו. מומחיותו של המשרד באה לידי ביטוי בכל שאנו יודעים לנתח את התיק, להביא חוות דעת תומכות (כולל מהדין הזר) אשר ישיבו ללקוח את הכספים שנגזלו ממנו. 

למרבה הצער יכולות האכיפה של המשטרה בתיקים אלו מוגבלות והנפגעים לא מוצאים את מזורם בדין הפלילי. לשם כך, יש לפנות לעו"ד בהלול אשר ימצה את הדין בהליך האזרחי מול הגורם שהוביל להונאה. 

4.סכסוכי שכנים - הפתגם הידוע אומר " טוב שכן קרוב מאח רחוק". למרבה הצער ייתכנו מצבים בהם השכן בהחלט קרוב אך הוא קרוב במובן הרע של המילה. קרבה זו יכולה להיות קשורה למטרדים להם גורם השכן, בליקוי בניה המגיעים מדירתו ולא מטופלים (רטיבות, פגמי בטיחות, בניה לא חוקית). לעיתים השכן עושה דין לעצמו בידיעה שהוא לא יטופל על ידי אף גורם.

פנייה של האדם לרשות המקומית איננה מתאימה במרבית המקרים וגם כאשר הרשות המקומית כן אמורה להתערב, המציאות מלמדת שהתערבות זאת נעשית מאוחר מדי ומעט מדי. 

האפיק לפתרון סכסוכי שכנים במדינת ישראל הינה במסגרת הליכים משפטיים אצל המפקחת על הבתים המשותפים או בערכאות בתי המשפט. 

משרדנו מתמחה במתן ייצוג והשגת פיצוי לנפגעים מפעולות שכניהם. המשרד טיפל בתביעות של נזקי רטיבות, הסרת מטרדים, הסרת בניה לא חוקית וכיו"ב. הטיפול המקצועי אותו מעניק עו"ד בהלול ללקוחותיו מוכח בפסקי דין הרבים שניתנים לטובת לקוחות המשרד. כל ההליך - החל מקביעת הנזק, הערכת הפיצוי וכמובן הטיפול המשפטי נעשה כולו תחת קורת גג אחת - one stop shop ובליווי אישי של עו"ד בהלול. 

5.תביעות רכב - תביעות רכב הן לרוב תביעות בגין ליקויים הקיימים כאשר אדם רוכש רכב חדש מיבואן. מקרה נוסף הוא ברכישה מיד שנייה בה לא התגלו פרטים מהותיים ביחס לעסקה. 

החוק מחייב כי הרכב הנמכר לאדם על ידי היבואן יטופל על ידו בתקופת האחראיות. במקרים רבים לא ניתן טיפול נכון לרכב שכן התקלות ממשיכות לחזור על עצמן. אם כך הדבר הרי שיש מקום לבדוק פנייה לאפיק משפטי אשר יאפשר קבלת ירידת ערך על הרכב או אף ביטול העסקה כאשר הפגם הוא מהותי ולא מאפשר שימוש סביר ברכב. 

במקרים בהם בוצעה מכירה של רכב מאדם או ממגרש הרי שאם לא גולו פרטים מהותיים ביחס לעסקה כמו היסטוריית הרכב ( בעלים קודמים, מספר היד, האם הרכב היה מעורב בתאונה, רכב ששימש כרכב עבודה) הרי שיש מקום לתבוע על ירידת ערך הרכב או לביטול העסקה בכללותה והשבת הכסף. 

משרד עו"ד בהלול מתמחה בתביעות רכב הן כנגד יבואנים והן כנגד מוכרי יד שנייה. המשרד השיג בשורה של פסקי דין תוצאות מרשימות ללקוחותיו. 

אנא צרו קשר עם המשרד עוד היום לצורך הערכת סיכוי התביעה ומתן טיפול משפטי מקי, ומקצועי.